Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1937559
11146
343
2200
Herendi porcelán nyúlpár, kézzel festett, hibátlan, 8,5x7 cm 1934490
11147
343
15000
Herendi Viktória mintás amfora, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 1934505
11148
343
15000
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
1934145
11149
343
Herendi Apponyi mintás karmos váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm, d: 10,5 cm 1934153
11150
343
Herendi porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 1934288
11151
343
Herendi porcelán gyümölcsös leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×8 cm 1934284
11152
343
Herendi kagyló alakú virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23×22 cm 1934238
11153
343
11000
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1932881
11154
343
Herendi Viktória mintás asztali kis lámpa, búra foltos, festésen apró kopásnyomokkal, működik, m:25 cm (búrával) 1934257
11155
343
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 1934256
11156
343
11000
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott. 20 cm 1927091
11157
343
Herendi áttört kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF