Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1936822
11170
343
Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, d: 24,5 cm
1937762
11171
343
60000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm
1939910
11172
343
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21 cm eredeti dobozában 1934518
11173
343
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm
1934161
11174
343
Zsolnay antik jelenettel díszített porcelán bögre, 4 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 7,5 cm 1934149
11175
343
Zsolnay eozinmázas minaret, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 1934306
11176
343
Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 10 cm 1937378
11177
343
Zsolnay eozin mázas hamutartó, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1937302
11178
343
Zsolnay pillangó mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm, 12×12 cm 1937343
11179
343
Zsolnay eozin mázas nyuszi, jelzett, hibátlan, m:7 cm, 1937213
11180
343
Zsolnay pillangó mintás tégely, kézzel festett, jelzett, d:9 cm, m:4,5 cm 1937265
11181
343
Zsolnay eozin mázas spániel, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF