Porzellan Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1934657
11197
343
Hollóházi porcelán táncoslány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm 1934280
11198
343
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, két apró gyári repedéssel, m: 23 cm
1934909
11199
343
14000
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett (Hollóháza Szász-Studió), hibátlan, eredeti dobozában, d:25,5 cm 1933335
11200
343
Hollóházi süteményes készlet 6+1 db Jelzett, hibátlan 1933339
11201
343
4 db Hollóházi porcelán tárgy: csengő, tál, jelzettek 1937510
11202
343
Hollóházi Erika mintás füles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 36 cm 1937702
11203
343
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1937711
11204
343
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 9×12 cm 1937722
11205
343
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 1841617
11206
343
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm 1937540
11207
343
2 db Hollóházi dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 24 i.. 17,5 cm
1937516
11208
343
Hollóházi váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF