18556.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.