18558.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Hegedüs Gyula: Komédia. Bp.,1914, Szerző. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel, és bélyegzővel.