17019.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Budapest, é.n., Officina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér és szÃnes illusztrációkkal. Jó állapotban.