16744.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Molnár Imre: A magyar muzsika könyve. Bp., 1936, Merkantil-Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.