17018.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.