1 000 HUF
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp., 1927., Dante, 472+8 p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott aranyozással, egyébként jó állapotban.