1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Horváth Jenő: Szavójai Jenő herceg. A dunai monarchia kialakulása. Bp., (1941), Cserépfalvi, 333+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással, kissé sérült gerinccel.