17240.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas.