Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina, 110+1 p.+ 4 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Magyarország - Ungarn - La Hongrie - Hungary - 1038-1938. Francia nyelvű fotóalbum. A borító Konecsni György munkája. A 3. oldaltól fekete-fehér, Balogh Rudolf, Dulovits Jenő, Vadas Ernő, Vajda Pál és mások készítette képanyaggal. Bp.,1938, Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal, 114 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, az utolsó 3 lap hiányzik, az utolsó lap szakadt, a térkép hiányzik. Ritka!
Zakariás G. Sándor: Budapest. Magyarország művészeti emlékei 3. Szerk.: Genthon István, Zakariás G. Gábor. Bp., 1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, jó állapotban
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotban.