15683.
344. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.