10038. 344. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF 37,14 EUR, 40,00 USD
0 HUF
Boromisza jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton (foltos), festék hibákkal, keretben, 77×53 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk