Elekfy Jenő (1895-1968): Este. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2/Elekfy-Jeno-1895-1968-Este-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-20C39728-cm~II1947656
1947656
10307
344
Beschreibung: Elekfy Jenő (1895-1968): Este. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×28 cm
: turóczi_márk