10310. 344. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Lovasszán. Rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben, 17×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk