10203. 344. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF 3,18 EUR, 3,43 USD
0 HUF
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25,5×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk