19140. 344. Gelaufene Fernauktion Juwelen
4 800 HUF 12,73 EUR, 13,71 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű borostyánnal, jelzett, méret:52, bruttó: 2,8 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk