Budai Vár 24 karátos aranyozott dísz kép keretben. 26x20 cm, Bontatlan https://www.darabanth.com/de/fernauktion/344/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Budai-Var-24-karatos-aranyozott-disz-kep-keretben-26x20-cm-Bontatlan~II1942747
1942747
11606
344
Flea Market
Beschreibung: Budai Vár 24 karátos aranyozott dísz kép keretben. 26x20 cm, Bontatlan
: tánczos_gábor