11163. 344. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Iparművészeti Vállalatos repesztett mázas váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván