17284.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Timár József: A roskadozó omnibusz. Bp., 1929, Falusi Esték. A szerző dedikációjával. Kicsit laza, kopott vászonkötésben.