16689.
345. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.