Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1955959
10132
345
Abel Pann (1883-1963) És lőn világosság. Litográfia, papír 28x20 cm Jelzett. / Lithography. Signed.
1932798
10133
345
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25,5×35 cm 1917168
10134
345
Perlmutter jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×39 cm 1960092
10135
345
Piri Kálmán (1908-1983): Csatajelenet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×39 cm
1907549
10136
345
Prakter Marianne (?-): Hajléktalan. Akvarell, papír, jelzett, 30×43 cm
1930068
10137
345
Prihoda István (1891-1956): Balerina. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 38×29 cm
1958236
10138
345
Prohászka jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm
1955279
10139
345
Púza Sándor (?-?): Virágos csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 49×59 cm
1908741
10140
345
Rausch jelzéssel: Vérmező 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm
1905071
10141
345
Rácz Nóra (?-): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, 29×20 cm
1960042
10142
345
11000
Reich Károly (1922-1988): Lány galambbal. Szitanyomat, papír, jelzett, foltos,, d:33 cm
1960388
10143
345
Reich Károly (1922-1988): Lúdas Matyi, 2 db illusztráció, színes linó, jelzés nélkül, 13×12 cm (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF