Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 221
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1956813
10156
345
11000
Spányi jelzéssel: Folyóparti fák. Olaj, vászon, 40×50 cm 1932933
10157
345
11000
1833641
10158
345
Stotz Mihály (?-?): Alkonyat. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 27×22 cm 1929883
10159
345
Szabó Lajos (1902-1967): Kompizíció. Ceruza, papír. Jelzett. 21x30 cm
1939453
10160
345
Szalay jelzéssel: Portrék ( 2db). Tus, papír, 29×21 cm
1893737
10161
345
Szántó jelzéssel: Cicák. Tempera, papír, 24×34 cm
1960529
10162
345
Szász jelzéssel: Arcok II. Vegyes technika, papír, 18×12 cm 1937770
10163
345
2200
Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Portré.Ceruza, papír. Jelzett. 48x40 cm 1958242
10164
345
28000
1907139
10165
345
Szeift Béla (1944-2012): Féregűzés, vegyes technika, papír, 30×42 cm
1956619
10166
345
Szeift Béla (1944-2012): Furcsa lény. Olaj, vászon, jelzett (halvány), 20×20 cm 1956620
10167
345
Szeift Béla (1944-2012): Furcsa fej. Olaj, vászon, jelzett (halvány), 20×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF