10128. 345. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Üllő aktok, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk