10205. 345. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Hangszeres bohóc, olaj, papír, üvegezett fa keretben, 30,5×22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván