10196. 345. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,18 EUR, 31,43 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Madár a fiókáival. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 11×10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk