10138. 345. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Prohászka jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk