10157. 345. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,73 EUR, 32,35 USD
0 HUF
Spányi jelzéssel: Kilátás a tisztásra. Olaj, vászon, sérült keretben, 40×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk