10171. 345. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Sztelek jelzéssel: Téli hegyoldal. Olaj, vászon, keretben, apró lyukkal, 50×60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk