11497. 345. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF
0 HUF
Kézzel festett üveg petróleumlámpa, burával, apró kopásnyomokkal, rozsdás fém szerelékkel, jelzett (Lámpagyár Budapest), m: 48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk