Landkarten Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1935057
12493
345
Maps
1928 Budapest székesfőváros térképe. 2. Budapest belterülete, 1: 15000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, egy levél elvált a vászontól, foltos, kiadói tokban, a másik térkép, és a jegyzék hiányzik, 38x41 cm+Budapest térképe. A hátoldalán utcanévjegyzékkel, kiadó: Rácz Zoltán, Bp., Ujj István-ny., 51x41 cm, 1954782
12494
345
Maps
1913 Atlasz a magyar történelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp.,1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a füzet teste kijár, a lapszélek foltosak. 1917054
12495
345
Maps
XIX. sz. Körösdombró - Dumbrava Dimbu Bancenilor erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron 50x40cm
1955064
12496
345
Maps
cca 1940 Kis világatlasz, Bp., Corvin, kis füzet, tűzött papírkötésben 1960046
12497
345
Maps
cca 1900 Heves vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, kiadja: Posner Károly és Fia, 23,5×30,5 cm 1910742
12498
345
Maps
Fenyves világatlasz. Bp.,(1934), Fenyves Áruház, 31 p. Papírkötésben, szakadt, ragasztott borítóval. + GKI Zsebatlasz. Bp., é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Papírkötés, szakadt borítóval, 32 p. 1935586
12499
345
Maps
cca 1850 É-Ny Pest és környékének térképe. Angyalföld, Városliget, Fót. Vásznon. 43x50 cm
1922163
12500
345
Maps
cca 1940 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe utcanévjegyzékkel, Bp. Dóczi Sándor, 62x48 cm. 1893152
12501
345
Maps
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
1218539
12502
345
Maps
1911 A Lechtaler Alpok térképe / 1911 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm
1218558
12503
345
Maps
1904 A Langkofel és a Lella térképe / 1904 Austria large hiking map of Langofel and Lella 50x70 cm
1218640
12504
345
Maps
1932 A Zitterthali Alpok nagyméretű térképe / Austria large hiking map of the Zitterthal Alps 75x90 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF