Uhren Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1954072
11289
345
Watches
Lovas jelenetekkel díszített niellós duplafedeles ezüst zsebóra, működő szerekezettel, sérült porcelán számlappal. d: 4,2 cm 1954082
11290
345
3200
Watches
Svájci Cornavin Antimagnetic 17 köves aranyozott számlapos karóra, működőképes. Számlap szép, üvegen karcok / Cornavin watch. Works well 1954081
11291
345
Watches
Mechanikus Doxa antimagnetic karóra, szép állapotú számlappal, működő állapotban 1954070
11292
345
Watches
cca 1900 Hebdomas 8 napos zsebóra, sérült porcelán számlappal, javításra szoruló állapotban d:4,6 cm 1954071
11293
345
Watches
cca 1900 Walk Over Perfection zsebóra porcelán számlappal, hajszálrepedéssel, javításra szoruló állapotban (elindul, de megáll) d:5 cm 1957600
11294
345
Watches
Doxa aranyozott mechanikus, naptárfunkciós karóra. d:34mm, Működő jó állapotban, sérült modern fém szíjjal 1825368
11295
345
Watches
Königswerk nagyméretű mechanikus karóra, dátum funkcióval. Használatlan, új állapotban, bőr szíjjal. s: 5 cm
1759699
11296
345
Watches
Kienzle automata svájci karóra, gyöngyház számlappal, dátum funkcióval. Egyik számjelzőt vissza kell ragasztani. Fém szíjjal, Működő, jó állapotban. 30x34 mm 1834712
11297
345
Watches
Goer modernt automata férfi karóra, nagyméretű, naptáras szerkezettel, bőr szíjjal, jó működő állapotban
1933400
11298
345
15000
Watches
Hugo Boss nagyméretű, férfi kvarc karóra. d: 5 cm Elemmel, szíjjal, működő, jó állapotban 1640937
11299
345
Watches
Ogival svájci zsebóra chaton köves szerkezettel, másodpercmutatóval, jó, működő állapotban / Swiss mechanic pocket watch
1851392
11300
345
Watches
Aranyozott ezüst zsebóra szép számlappal, működő szerkezettel, üveg nélkül, egyébként jó állapotban d:4,6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF