18642.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.