18644.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. Bp.,é.n., Béta. 412 p., 14 t. (8 levélen, 2 mell. kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.