18646.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Gárdonyi Géza munkái sorozat 5 kötet: Gárdonyi Géza: Arany morzsák. Gárdonyi Géza: Magyarul így! Dr. Gárdonyi József: Az élő Gárdonyi I-II. kötet. Dr. Gárdonyi József: Dankó Pista. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel.