18613.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
J. Spillmann: Bátran és híven. Regény XVI. Lajos korából. Bp., é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.