17697.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kaffka Margit összes versei. Bp.,[1943], Franklin. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.