18537.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Regény két kötetben. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. 314+309 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.