17731.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Tóth Árpád összes versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp.,1942,Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.