18638.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
15 000 HUF
Új idők lexikona 1.-24. kötet. (12 kötetben.) Komplett!, Bp., 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, 19-20. kötetből egy lap kijár, a 23-24. kötet borítója kopott, az elülső szennylap, és előzéklap kijár, a kötése javított.