17700.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vas Gereben: Egy alispán. I-IV. kötet. Pest, 1865, Emich Gusztáv, 139+130+130+104 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.