15506.
346. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott. Ritka kötésváltozat.