10092. 346. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Heyer jelzéssel: Kutya fej. Akvarell, papír (foltos), üvegezett keretben, 34×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk