Juwelen Zahl der Lose: 203
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1967181
19000
346
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) mexikói gyöngyház medál/bross, láncon, jelzett, h: 50 cm, d: 5 cm, bruttó: 17,7 g 1966596
19001
346
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, üveg medállal, jelzett, h: 58 cm, 3,5×2 cm, bruttó: 17,3 g 1966591
19002
346
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, zöld ásvánnyal díszített medállal, jelzett, h: 38 cm, 3×2 cm, bruttó: 12,3 g 1945213
19003
346
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek hamutartó tálka, jelzett, d: 12 cm, nettó: 43,9 g
1961135
19004
346
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes mintás nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 4 g 1961069
19005
346
Jewellery
Ezüst(Ag) virágcsüngős bokalánc, h: 25,5 cm, nettó: 4,4 g 1961064
19006
346
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,2 g 1961062
19007
346
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 12,9 g 1961061
19008
346
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max d: 9,5 cm, bruttó: 4,9 g 1960970
19009
346
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes masszív karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 16,6 g
1960960
19010
346
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 21,5 cm, nettó: 9,7 g 1961138
19011
346
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, pillangó függővel, jelzett, állítható hosszúság: 45-50 cm, 3×1,8 cm, bruttó: 8,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF