Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/346/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~1000009/Kosa-Istvan-1953-2001-Richter-Gedeon-RT-2001-Centenarium-Egeszseges-fejlodes-a-jovo~II1965730
1965730
30431
346
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
: ttg