20724.
347. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kőszeg, Fő tér a múlt században, Popper Jakab posztó, vászon és divat üzlete (kopott sarkak / worn corners)
T2/3