17452.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat,(Stephaneum-ny.), 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.