17367.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.