17451.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Tamási Áron: Ábel. I. Ábel a rengetegben. II. Ábel az országban. III. Ábel Amerikában. Bp.,1935-1936 ,Révai. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott gerincekkel.